Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Türk askerine asker selamı

Dün öğle sonu Kayseri’de toplu açılış törenine katılan ve Kayseri Cumhuriyet meydanında Kayserili vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esat Kabaklı’nın “Vatanına göz dikeni ez oğlum” parçası eşliğinde, şarkı bitene kadar vatandaşlara asker selamı yaparak Mehmetçiğe Selam gönderdi.

Cumhurbaşkanına Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan İlçe Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar ve Melikgazi İlçe Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu gibi isimler de eşlik etti. Aynı zamanda meydanda bulunan vatandaşlar da cumhurbaşkanına, asker selamı ile karşılık verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri Cumhuriyet meydanında düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, “DEAŞ bir taraftan PKK Diğer taraftan Türkiye’ye saldırırken hiç sesini çıkarmayanlar, biz hemen sınırımızda bulunan terör örgütlerine karşı bir adım attığımızda bize zincir vuracaklarmış. Bu ödlekler, bu iki yüzlüler bu terörist seviciler mi bize zincir vuracaklarmış?” Dedi.

Barış Pınarı Harekatı’nda görev alan Türk askerine asker selamı yaparak selam gönderen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından da İstiklal Marşı’nın 3 kıtasını paylaştı. İstiklal Marşı’nın 3 kıtası ile birlikte açılış töreninde vermiş olduğu asker selamının fotoğrafını paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Twitter kullanıcıları adeta beğeni yağdırdı.

İlksöz Son dakika haberler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*